KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12847024
nr 1284 7024
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Komposition med tavelram. Signerad, numrerad 5/100. Motivet: 48x37 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:37:41
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel